ул. Комарова, 3

Черновцы

380 (67) 373 52 48

(0372) 54 71 33

Технічні двері використовують в промислових, складських, офісних, торгових приміщеннях, а також холодильних камерах. Основні переваги технічних дверей:

  • Надійність матеріалів від зломів і тривалого використання;
  • Довговічність за рахунок міцності конструкцій, товщини металу і особливих покриттів від атмосферних опадів;
  • Енергоефективність (особливо для холодильних і складських приміщень);
  • Особлива конструктивна будова для входу негабаритних предметів.
Технические двери РУТС 1

Для чого потрібні технічні двері?

В першу чергу для захисту від злому! Адже будь-то склад, чи будь-яка інше промислове споруда, за дверима буде зберігатися продукція, обладнання, і врешті-решт цінності і документи.

Технічні двері, які ми поставляємо, повністю виконують цю функцію.
Наступна причина це захист від атмосферного впливу – дощ, морози, сонця і т.д. За рахунок використання міцних матеріалів і ущільнювачів, про які ми поговоримо нижче, ваша продукція буде надійно зберігатися, наприклад, від спеки, якщо у вас холодильна камера.

Для тривалого використання! Звичайні двері не завжди зможуть витримати тривалий цикл відкриття-закриття дверей. Тому до технічних дверей особливі вимоги до надійності замків, завіс, зносостійкості.

Використання дверей для продуктових складів має особливу вимогу – а саме екологічність і відповідність усім санітарним нормам!

Компанія РУТС надає технічні двері, які відповідають усім вимогам перерахованим вище для основних типів об'єктів:

  • відкатні двері для складів і промислових об'єктів;
  • офісні двері, і маятникові для торгових і промислових споруд;
  • холодильні двері для холодильних камер і складів.

Двері поставляються від виробника Frigomaric (Румунія) з гарантією від виробників на 1 рік! Також компанія РОМ-УКР ТРЕЙД СЕРВІС займається постачанням і монтажем дверей! Є питання? З радістю вас проконсультуємо!

Асортимент дверей

Двері технічні відкатні

Цей тип дверей використовують для складських і промислових приміщень. Двері складаються із сталевих листів з спеціальним покриттям (Food Safe), що дозволяє застосовувати їх для продуктових складів, і об'єктів харчової промисловості.

Між листами двері заповнені поліуретаном щільністю 43 кг / м³ і товщиною 70 мм, що робить їх енергозберігаючими.

Рама виконана з анодованого алюмінію у вигляді монорельси з направляючою рейкою. Зносостійка рама надійно захищена від корозії і впливу атмосферних опадів.

Двері встановлюються зі стиком до сендвіч панелі, з захистом отвору профілем з нержавіючої сталі. Для теплоізоляції по краю стику і до покриттю підлоги використовують ущільнювач. Двері встановлюються з силовою установкою або втопленою ручкою (для легких дверей) для відкриття.

Колір дверей за замовченням білий (RAL 9010), але можна замовити в інших кольорах або з нержавіючої сталі. За бажанням, можна додати замок, який також дозволяє відкривати двері зсередини при аварійних ситуацій.

Двери технические откатные РУТС
Маятниковые двери RUTS

Маятникові двері

Технічні маятникові двері використовуються для зручності працівників і клієнтів через велику циклу відкриття-закриття як назовні, так і всередину приміщення.
Двері широко застосовуються для офісних, торгових, промислових споруд для великого потоку людей!

Як і відкатні, маятникові двері, складаються із сталевих листів з Food Safe покриттям (для відповідності вимог харчової промисловості) і поліуретановим наповнювачем 43 кг / м³ і товщиною 40 мм.

У верхній частині дверей знаходитися оглядове вікно, а в нижній міцний відбійник з нержавіючих елементів з м'якого ПВХ на рівні 30 см.

Рама, коробка, і удаваний Г-профіль виконаний з анодованого алюмінію, що забезпечує легкість конструкції, і її зносостійкість.
Колір дверей за замовчуванням білий (RAL 9010), але можна замовити в інших кольорах або з нержавіючої сталі за шкалою RAL.

Додатково встановлюється нержавіюча вставка з додатковим відбійником і вентиляційною сіткою.

Двері технічні офісні

Двері технічні офісні застосовуватися для офісних приміщень з підвищеними вимогами до захисту від зломів, зносостійкості, жароміцності.

Як і маятникові і відкатні, офісні двері мають подібну будову:

  • Сталевий лист з Food Safe покриттям відповідає санітарним вимогам для харчової галузі;
  • Поліуретановий наповнювач з щільністю 43 кг / м³ і товщиною 40 мм;
  • Рама, коробка удаваний Г-профіль виконані з анодованого алюмінію.

Базовий колір дверей білий (RAL 9010), але можна замовити і в іншому, або двері з нержавіючої сталі.

Додатково можна замовити замок, оглядове вікно, вентиляційну сітка і захисний відбійник з м'якого ПВХ.

Двери технические офисные RUTS

Замовити двері в компанії РУТС

Якщо вас цікавить один із варіант дверей (подивитися каталог можливо тут), сміливо звертайтеся за безкоштовною консультацією! Наші консультанти розкажуть і підберуть двері саме під ваше приміщення, а також розкажуть про постачання (Чернівці, Київ, Харків, Львів, Херсон і багато інших міст України), монтажі технічних дверей і оплаті!