ул. Комарова, 3

Черновцы

380 (67) 373 52 48

(0372) 54 71 33

Холодильні двері використовуються для термоізоляції приміщень камер, складів, цехів часто аграрних підприємств для підтримки низьких температур (до -50 ° С).

Завдяки холодильним дверям, ви збільшуєте термін зберігання продуктів, а використання екологічно чистих і нейтральних матеріалів в будові дверей, робить їх безпечними для харчової промисловості.

Де використовуються холодильні двері:

  • Овочесховища;
  • Фруктосховища;
  • М’ясопереробні цеха;
  • Супермаркети і торгові зала;
  • Холодильні зала;
  • Інші приміщення з регульованою температурою.

Більш детальну статтю про холодильні двері читайте тут.

Холодильные двери RUTS

Загальні характеристики холодильних дверей

Двері виконані з сталевого листа, а всередині наповнені поліуретаном для теплоізоляції. Особливе покриття дверей Food Safe робить їх безпечними для зберігання овочів, фруктів, м’ясопродуктів.

Профіль дверей (рама, коробка, Г-профіль) створений з анодованого алюмінію, що робить профіль не тільки стійким до вологи, але і міцним до зносу. Петлі ПВХ, з функцією мікроліфт, і втулкою з нержавіючого металу.

При монтажі дверей використовується ПВХ коробка, для маскування кріпильних елементів, а також ущільнювач по краю коробки для кращої теплоізоляції.

У комплекті дверей може йти замок з опцією аварійного відкриття з середини. Ручка дверей силова або утоплена для більш легких варіантів дверей.

Колір дверей виконаний в білому кольорі (RAL 9010, але можна вибрати інший за шкалою RAL або нержавіючої сталі.

Види холодильних дверей

Компанія РУТС поставляє холодильні двері від європейського виробника “Frigomatic" для більшості типів об’єктів вище! Крім поставки, наші фахівці також встановлюють і проводять сервісне обслуговування дверей.

Ви можете замовити будь-які дверей зі списку нижче:

  • Холодильні відкатні двері з електроприводом;
  • Холодильні відкатні та розпашні двері;
  • Холодильні відкатні двері для камер РГС.

Потрібно більше дверей? Завантажуйте наш каталог по посиланню!!

Основні відмінності дверей

Холодильні відкатні двері з електроприводом поставляється з приводом потужності 0,37Кв, харчуванням від 220В, 50Гц, а також ланцюгової трансмісії, можливість установки електрообігрівача від промерзання, пультом управління з системою захисту ІР 65 (попадання води і зовнішніх твердих предметів).

Де використовуються: для об’єктів з великою кількістю відкривання і закривання дверей, де також є потреба відкривання холодильних дверей дистанційно.

Холодильные откатные двери с электроприводом РУТС
Холодильные откатные двери RUTS

Холодильні відкатні та розпашні двері поставляються з замком з серцевиною для замикання на ключ з комплектом ключів і кнопкою аварійного відкриття зсередини.

Де використовуються: холодильні та морозильні камери, м’ясо і овочесховища.

Холодильні відкатні двері для камер РГС: внутрішній ізоляційний матеріал виконаний з поліуретану щільністю 43 кг / м³ і товщиною 90 мм. У дверях є оглядове вікно 60 см х 90 см. Діапазон температур трохи відрізняється від інших дверей: 0C … + 4C: – холодильні двері для плюсових температур з товщиною полотна 90 мм.

Де використовуються: камери для зберігання фруктів та овочів в умовах контрольованого атмосферного температурного режиму.

Холодильные откатные двери для камер РГС

Діапазон температур і товщина полотна

1) 0C … + 4C: – холодильні двері для плюсових температур з товщиною полотна 70 мм;

2) -50C … + 5C: – холодильні двері для середніх температур з товщиною полотна 90 мм;

3) -25C … -18C: – морозильні двері для мінусових температур з товщиною полотна 120 мм.

Замовляйте холодильні та технічні двері, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам! Ми проведемо для вас безкоштовну консультацію і допоможемо вибрати потрібні двері для ваших камер!